Wkładki u dorosłych

Strona główna » Wkładki ortopedyczne » Wkładki u dorosłych

Częstsze występowanie deformacji stóp u kobiet niż u mężczyzn spowodowane jest w dużej mierze niewłaściwym obuwiem, szczególnie o wysokich obcasach i wąskich noskach, które sprzyja przeciążeniu przedniego odcinka stopy.

Najwłaściwsza wysokość obcasa w obuwiu damskim wynosi do 4cm…

Wkładki indywidualne dla dorosłych

Coraz więcej osób stosuje wkładki ortopedyczne dla dorosłych do butów, szczególnie dla poprawy efektywności w sporcie. Piłka nożna czy jazda na rowerze to dyscypliny sportu, w których nietrudno o kontuzje stóp.

Ortopedyczne wkładki dla dorosłych likwidują ból, dając stopie odpowiednie wsparcie.

Stopa bez wkładki ortopedycznej nie może sprawnie utrzymać ciężaru ciała, ponieważ tak jak budynek, ciało potrzebuje odpowiednich fundamentów. Brak wsparcia w postaci ortopedycznych wkładek dla dorosłych może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych w obrębie nie tylko stóp, ale również kręgosłupa i stawów biodrowych.

Niezwykle jest więc ważna inwestycja w dobrze wykonane wkładki ortopedyczne z miasta Warszawa.

Gdzie w Warszawie robią wkładki ortopedyczne na wymiar ?

Badanie stóp, jak i wkładki wykona Drajmed z Warszawy zlokalizowany przy Emilii Plater 36 (Centrum).

Czy wkładki ortopedyczne należy nosić całe życie ?
Dowiedz się po badaniu dla dorosłych u specjalisty.

Poznaj nasze wkładki dla dorosłych!

Efekty właściwego postępowania nie są, niestety widoczne natychmiast. Okres stosowania wkładek dla dorosłych określa lekarz leczący po kolejnych badaniach kontrolnych.

U osób starszych i przy zmianach nieodwracalnych, ćwiczenia i zabiegi fizykoterapeutyczne dają zmniejszenie dolegliwości bólowych, poprawienie krążenia w kończynach dolnych i prowadzą do zwiększenia wydolności ruchowej.

W leczeniu fizykalnym stosuje się na ogół masaże, kąpiele i redresje ręczne w przypadkach ograniczeń zakresu ruchów w stawach, lecz zasadnicza rola przypada ćwiczeniom czynnym.

Facebook