Komputerowe badanie stóp

Strona główna » Komputerowe badanie stóp
Statyczne i dynamiczne komputerowe badanie stóp

Komputerowe badanie stóp

Podstawową zaletą noszenia naszych wkładek ortopedycznych jest zmniejszanie dolegliwości bólowych wynikających z wad stóp np. koślawości pięt, czy też płaskostopia. Najpierw wykonujemy Komputerowe badanie stóp. Następnie dopasowujemy nasze produkty, które niwelują przeciążenia mięśni, stawów i ścięgien poprzez poprawę stawiania stopy.

Wkładki ortopedyczne do butów w sklepie medycznym!

Zapraszamy Państwa do naszej siedziby, gdzie odpowiednio dopasujemy do schorzenia wkładki ortopedyczne. W zakresie ochrony zdrowia naszych pacjentów wprowadziliśmy niezbędne procedury. Szczegóły na naszej stronie – www.drajmed.pl Zastosuj hasło internetowe – wkładki ortopedyczne Warszawa ul. Emilii Plater 36, a otrzymasz najlepszej jakości produkty.

Komputerowe badanie stóp Warszawa

W temacie, wkładki ortopedyczne, płaskostopie dla dorosłych, jak również w temacie, wkładki ortopedyczne dla dzieci prowadzimy komputerowe badania stóp. Na tej podstawie prawidłowo dobierzemy wkładki. Poprzez zastosowanie w wyszukiwarce internetu frazy, wkładki ortopedyczne – Drajmed.pl otrzymasz najlepszą w Warszawie usługę.

1. KOMPUTEROWE BADANIE STÓP

Dysponujemy unikalnymi w skali kraju urządzeniami do badania stóp, mającymi zdiagnozować ich patologię. Urządzenia słuzą do badania rozmieszczenia nacisków na podeszwowej stronie stopy w czasie stania i chodzenia.

Znajdują zastosowanie w diabetologii, ortopedii, biomechanice, medycynie sportowej, medycynie pracy, rehabilitacji a także technice ortopedycznej oraz przemyśle obuwniczym.

2. INNE BADANIA

Dlaczego należy regularnie badać i mierzyć stopy u dzieci?

Wiele dzieci chodzi w zbyt krótkich lub w zbyt wąskich butach, nie odczuwając bólu tak szybko jak dorośli. Z czasem jednak mogą zacząć skarżyć się na stopy lub nabyć złą postawę lub haluksy.  A to wszystko dlatego, że to właśnie stopy noszą cały ich ciężar!

Regularne mierzenie i badanie stóp u dzieci jest wskazane przede wszystkim dlatego, że stopy dziecięce bardzo szybko rosną; czasami nawet 2-3 numery rocznie i wymaga to swobodnej przestrzeni potrzebnej do wzrostu i ruchu stopy.

Facebook