Wkładki dla dzieci

Strona główna » Wkładki dla dzieci
wkładki do butów dla dzieci, wkładki dla dzieci Warszawa, Drajmed

Wkładki ortopedyczne płaskostopie są niezbędne dla osób, które mają problemy z właściwym ukształtowaniem stopy, wrodzonym lub nabytym. W korygowaniu takich zniekształceń istotną rolę pełnią wkładki dla dzieci, ponieważ schorzenie wymaga leczenia, gdyż prowadzi do rozwoju stanów zapalnych stawów i mięśni stóp.

Nasze wkładki dedykujemy m.in. klientom z problemem: stopy cukrzycowej, nerwiaka Mortona, płaskostopia, ostróg piętowych, bólów przodostopia, skrótu kończyny, ponadto wykonujemy różnego rodzaju korekcje, w zależności od zapotrzebowania klienta.


Wkładki dla dzieci i ich dodatkowe funkcje

wkładki do butów dla dzieci, wkładki dla dzieci Warszawa, Drajmed

Dlaczego wkładki ortopedyczne płaskostopie ?

Na komfort podczas chodzenia wpływają nie tylko parametry obuwia i materiał, z którego zostało ono wykonane, ale także przystosowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika wkładki do butów. Warto zaznaczyć, że wkładki do butów dostępne na rynku są bardzo zróżnicowane, dlatego przed ich zakupieniem warto skonsultować się z lekarzem a najlepiej ze specjalistą z zakresu ortopedii.

wkładki ortopedyczne płaskostopie, Drajmed

Wkładki dla dorosłych zalecane są w sytuacjach, gdy z powodu noszenia niewłaściwego obuwia doszło już do zniekształceń w obrębie całej stopy lub jej poszczególnych części tj. palców czy pięty. Wkładki ortopedyczne dla dorosłych dostępne są w różnych rozmiarach a ich budowa dostosowana jest do konkretnego rodzaju zniekształceń. Natomiast wkładki dla dzieci stosowane są, by zapewnić maluchowi właściwe warunki do rozwoju i prawidłowego funkcjonowania całego aparatu ruchu.

Wkładki dla dorosłych – indywidualnie dobrane wkładki do butów

wkładki dla dorosłych, dzieci Warszawa, drajmedProfesjonalnie zaprojektowane oraz wykonane wkładki dla dzieci powinny być dostosowane do ich fizjologicznego kształtu stópek. Ich dodatkową funkcją jest także zapewnienie pełnej swobody ruchu. Z tego względu lekarze zalecają maluszkom wkładki do butów od najmłodszych lat. Odczuwalne zwiększenie komfortu chodzenia oraz zmniejszenie zmęczenia to tylko nieliczne korzyści, jakie zapewniają odpowiednio dobrane wkładki ortopedyczne płaskostopie.

Schorzeniem, jakim jest płaskostopie często bywa niesłusznie ignorowane, jednak warto pamiętać, że może ono prowadzić do szeregu poważnych i nieodwracalnych konsekwencji zdrowotnych oraz pojawienia się silnych i systematycznie nawracających dolegliwości bólowych. Przy schorzeniach stóp konieczna jest wizyta u specjalisty i korekcja wad z pomocą takich środków, jak prawidłowo dopasowane wkładki do butów.

wkładki u dzieci, Warszawa, drajmed.pl

Poznaj wkładki ortopedyczne Drajmed.pl!

Zobacz też ofertę na: wkładki dla dorosłych

Facebook